FOLIE W EXTRA CENACH!

U nas znajdziesz super folie w EXTRA cenach ❗
Folie zabezpieczające wykonane są z odpornego i trwałego polietylenu, który charakteryzuje się znakomitą elastycznością oraz przezroczystością.
Folie wykonane z tego surowca wykazują dostateczną odporność na działanie czynników zewnętrznych. Cechują się również dobrymi właściwościami plastycznymi, co sprawia, że są idealną ochroną towaru w trudnych warunkach transportowych oraz magazynowych.
Idealne złożenie fabryczne folii daje nam produkt doskonały do zabezpieczania elementów podczas lakierowania (rozkładanie przez na wszystkie strony).
CHARAKTERYSTYKA:
Folia ochronna o wymiarach 4m × 5m stosowana głównie podczas remontów do okryć mebli, podłóg, okien oraz różnego rodzaju sprzętu.
ZASTOSOWANIE:
Stosowana najczęściej podczas wykonywania prac budowlanych, remontowych i wykończeniowych, a także w warsztatach samochodowych przy pracach lakierniczych.
Zalecana także do użytku podczas składowania towarów na magazynie jako dodatkowe zabezpieczenie.
Doskonale zabezpiecza przed zanieczyszczeniami powstałymi podczas prac budowlano – remontowych takimi jak kurz, pył, farba, a także wieloma innymi czynnikami zewnętrznymi.
Cechują się również dobrymi właściwościami plastycznymi, co sprawia, że są idealną ochroną towaru w trudnych warunkach transportowych oraz magazynowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *